• lv
    • en
    • ru
Menu

Par mums

Kompānija MB FODDER INGREDIENTS profesionāli nodarbojas ar lopbarības olbaltumu piegādi. Mēs piedāvājam tā saukto “mikrobu olbaltumu”, proti, lopbarības klasisko raugu un lopbarības alus raugu.

Lopbarības raugu ražo pēc noteiktas tehnoloģijas, un tas ir mokrobiloģiskās sintēzes produkts. Lopbarības raugu audzē uz pēcspirta šķiedeņa, graudu vai alus ražošanas blakusproduktu pamata. Kā lopbarības olbaltuma producenta paveidu izmanto Saccharomyces sugas mikroskopiskās sēnes.

Uzkrātā lopbarības proteīna piegādes pieredze ļauj prognozēt piegādes termiņu un apjomu no ražošanas pasūtījuma saņemšanas brīža līdz brīdim, kad produkciju saņems pasūtītājs. Mēs veicam lopbarības olbaltuma piegādi gan kombinētās lopbarības ražotājiem, gan privātajām saimniecībām.

Šodien mēs sadarbojamies vairāk nekā ar piecām piegādes un transporta kompānijām, kas ļauj īstenot piegādes atbilstoši termiņam, kas saskaņots ar klientu. Piegādes termiņš no pasūtījuma saņemšanas līdz produkcijas piegādes brīdim ES zonā nepārsniedz 14 kalendārās dienas. Lopbarības proteīna piegāde tiek veikta 1000 kg mīkstajos konteineros vai 35-40 kg maisos.

Visa kompānijas MB FODDER INGREDIENTS piegādājamā produkcija ir sertificēta un apgādāta ar visu dokumentāciju, kas ļauj brīvi tirgot produkciju ES valstīs.

Priecāsimies redzēt Jūs kompānijas MB FODDER INGREDIENTS klientu lokā!